Lean and Healthy

Firma Lean and Healthy powstała mając na względzie Zdrowie i Urodę Twoją i Twojej rodziny dzięki profesjonalnie wykonanym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, profesjonalnej kosmetyki, fryzjerstwa oraz treningów terapeutycznych i masaży. Zespół Firmy tworzą specjaliści posiadający bogate doświadczenie  zawodowe: lekarze, kosmetolodzy, fryzjerzy, trenerzy personalni i fizjoterapeuci, którzy w sposób kompleksowy zajmą się Państwa problemami, w skuteczny sposób je rozwiążą, a w razie potrzeby dokonają pełnej metamorfozy. Kolejnym celem jaki nam przyświecał, było wprowadzenie na teren Lublina i jego okolic nieznanych, bardzo atrakcyjnych, a przede wszystkim bardzo skutecznych urządzeń usprawniających, odchudzających i treningowych dla osób zdrowych i chorych. Sprzęt na którym pracujemy posiada Certyfikaty Jakości CE i FDA, a  pochodzi z renomowanych firm niemieckich, szwajcarskich i polskich.

Oferujemy Ci, Proponujemy Ci, Pomożemy Ci,  Poprawimy Wasze Zdrowie, Urodę i Kondycję, a przede wszystkim Waszą Jakość Życia ponieważ Lean and Healthy to miejsce, gdzie piękny wygląd i zdrowe ciało idą tą samą drogą.

Oferujemy Naszym Klientom unikalny marketing zapraszając  serdecznie wszystkich chętnych na pierwsze umówione telefonicznie bezpłatne spotkanie w naszej placówce, aby skorzystać z treningu jak w NASA - EMS, testu prawidłowości pracy mięśni dna miednicy - Pelvictrainera i masażu z chiropraktyką i moksą całego kręgosłupa.

Serdecznie Zapraszamy
Zespół Lean and Healthy

Nasza oferta